Nasze plany na wrzesień

Szanowne Słuchaczki, Szanowni Słuchacze!

Jeszcze trwają wakacje w naszym Uniwersytecie, ale już we wrześniu myślimy o nowym roku akademickim.
W dniu 28 sierpnia 2024 roku członkowie Zarządu, Komisji Rewizyjnej oraz Samorządu Słuchaczy spotkali się, aby omówić zadania, jakie nas w najbliższym roku czekają.
Trwa nabór na nowy rok akademicki 2024/2025. Od 3 września w każdy wtorek i czwartek w godzinach od 11.00 do 13.00 otwarte jest Biuro OUTW.

Co planujemy na ostatni miesiąc wakacji?

• od 1 do 7 września 2024 r. grupa Słuchaczek i Słuchaczy przebywa na turnusie rehabilitacyjno – rekreacyjnym w Sopocie,
  • 7. 09. 2024 r. w godzinach od 13.00 do 17.00 w Parku Miejskim odbędzie się IV Piknik Organizacji Pozarządowych, w którym weźmiemy udział. Tradycyjnie już zorganizujemy stoisko promujące Uniwersytet, w ramach którego Słuchaczki z koła plastycznego „Impresja” wystawią swoje prace, a zespół muzyczny OUTW będzie koncertował. Chętnych do pomocy prosimy o zgłaszanie się,
  • 7. 09. 2024 r..- członkinie chóru „Ostrowianki” wezmą udział w Narodowym Czytaniu „Kordiana” Juliusza Słowackiego, które odbędzie się w Amfiteatrze w Parku Miejskim. Gościem specjalnym będzie Maciej Balcar,
  • od 20 do 27. 09. 2024 r. 43-osobowa grupa Słuchaczy wyrusza na turnus wczasowy do Grecji,
  • 27. 09. 2024 r. godz.10.00 w Społecznej Akademii Nauk odbędzie się spotkanie organizacyjne grup kształtowania sylwetki i zdrowego kręgosłupa.

Zajęcia na Uniwersytecie rozpoczynamy od 30 września br. W związku z tym do końca września należy zgłosić wybór sekcji i kół zainteresowań w Biurze OUTW oraz dokonać nowych zapisów.

Uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego 2024/2025 odbędzie się 15 października br. o godz.16.00 w auli Społecznej Akademii Nauk przy ul. Wrocławskiej 93A, na którą Zarząd OUTW zaprasza wszystkich Słuchaczy.

Aleksandra Biegańska