Ciekawy artykuł w Gazecie Senior

Zachęcamy członków naszego stowarzyszenia i ich przyjaciół do zainteresowania się listopadowym wydaniem Gazety Senior poświęconym bezpieczeństwu. W wydaniu tym na stronie 26-27 ciekawy artykuł pn. Człowiek jest tyle wart, ile może dać drugiemu. Jednocześnie informujemy, że na portalu www.gazetasenior.pl znajdują się dwa artykuły dotyczące ostrowskiego uniwersytetu. Pierwszy z nich dotyczy inauguracji roku akademickiego 2019-2020, drugi zaś podsumowania programu zadania publicznego Powiatu Ostrowskiego pn. Wpływ bezpieczeństwa seniorów OUTW na ich jakość życia.

Materiał w wersji elektronicznej na stronie OUTW www.outw.edu.pl . W menu Linki wybieramy Gazeta Senior.

Ponadto zachęcamy do odwiedzania stron www.tubaostrowa.pl oraz www.twojostrow.pl, gdzie ukazują się artykuły o naszym uniwersytecie.

Kazimierz Nawrocki
 Rzecznik OUTW