Przejdź do treści

Co nas czeka w najbliższym czasie?

1. Samorząd Słuchaczy zaprasza na „Powitanie jesieni”, które odbędzie się w dniu 24 września br. (piątek) w godzinach 12.00 – 15.00 na Stanicy Harcerskiej „Zielona Polana”. Zgłoszenia udziału należy dokonać do 16 września br. w biurze OUTW. Dla chętnych organizatorzy ogłaszają też konkursy na wianki i jesienne kompozycje. Wykonane prace należy dostarczyć w czasie spotkania.

2. W dniu 20 września br. o godz. 10.00 (poniedziałek) w Społecznej Akademii Nauk przy ul. Wrocławskiej 93A odbędzie się spotkanie członków OUTW chętnych do udziału w zajęciach kształtowania sylwetki w bieżącym roku akademickim.

3. W dniu 25 września br. koło „Tańczące seniorki” wystąpi w czasie „Święta karpia” w Przygodzicach.

4. W ramach współpracy ze Stowarzyszeniem „Ludzie dla ludzi” Słuchacze naszego Uniwersytetu mogą wziąć udział w warsztatach „Jak żyć po 60-ce” prowadzonych przez dr Jadwigę Kwiek (początek warsztatów w dniu 16 września br.) oraz w warsztatach dietetycznych, które rozpoczną się 20 września br. Osoby chętne prosimy o pilne zgłoszenie się w biurze OUTW.

5. Przypominam, że do 30 września należy potwierdzić swoje członkostwo w OUTW na rok akademicki 2021/2022.

6. Dziękuję Słuchaczkom i Słuchaczom za przygotowanie stoiska OUTW, występy i udział w I Pikniku Organizacji Pozarządowych, który odbył się w dniu 4 września br.

Ostrów Wielkopolski, 13.09.2021 r

Prezes Zarządu
Aleksandra Biegańska