Przejdź do treści

Inauguracja roku akademickiego 2020/21 i co dalej?

Niestety, sytuacja związana z pandemią COVID-19 znacznie komplikuje nasze plany i zamierzenia. Od wielu tygodni trwają na ten temat rozmowy członków Zarządu z władzami lokalnymi. Sytuacja jednak się pogarsza i ograniczenia rosną…

         Inaugurację roku obejrzymy tym razem w programie Telewizji kablowej PROART.

W dniu 7 października o godz. 16.00 w Forum Synagoga w Ostrowie Wielkopolskim rozpocznie się transmisja „na żywo” tradycyjnej uroczystość z udziałem Zarządu, chóru Ostrowianki i 70-osobowej grupy słuchaczek i słuchaczy. Po części oficjalnej wykład inauguracyjny wygłosi lek. Marek Widenka nt. Odpowiedzialny senior w dobie pandemii. Zapraszamy przed telewizory wszystkich członków Stowarzyszenia, absolwentów OUTW i naszych przyjaciół.

         Informuję, że nie wszystkie zajęcia rozpoczną się w terminie, ponieważ instytucje, które nam wynajmują pomieszczenia nie mają jeszcze zgody swoich władz na ich użyczenie. Będziemy o tym mówić także podczas uroczystości.

Chcemy i staramy się jakoś wybrnąć z tej trudnej sytuacji i dlatego proszę o wyrozumiałość i cierpliwość. Wierzę, że się uda. Zdrowie nasze jest jednak najważniejsze.

         Zatem trzymajmy się!

Ostrów Wielkopolski, 28.09.2020 r.

Prezes Zarządu OUTW
Józef Kozan