Przejdź do treści

Komunikaty!

1. Informuję że Zarząd w imieniu Słuchaczy OUTW przystąpił do realizacji zadań w ramach Ostrowskiego Budżetu Obywatelskiego. Zakwalifikowane zostały dwa zadania:

–  w grupie zadań rewitalizacyjnych 

      > nr 27  – „Z  Ostrowa Wielkopolskiego w świat – organizacja cyklu spotkań z ciekawymi podróżnikami”

 – w grupie zadań edukacyjnych

     > nr 27  – „Pełnia sił – organizacja warsztatów edukacyjnych”

Teraz czas na Słuchaczy, ponieważ dla uzyskania dotacji potrzebna jest jak największa liczba głosów. Głosować można do 31 października 2021 r. w formie papierowej lub internetowej (druki oraz informacje można uzyskać w biurze OUTW).

Pamiętaj! Wpisujemy dwa razy numer 27.

2. Przystępujemy do realizacji zadania „Wolontariat dla Areny” . Słuchacze chętni do pełnienia dyżurów w czasie imprez mogą zgłaszać się w biurze OUTW w terminie do 22 października br.

3. W miesiącu grudniu odbędą się następujące wyjazdy dla Słuchaczy:

    – w dniu 17 grudnia – do teatru muzycznego w Łodzi na musical „Pretty    Women”

    – w dniu 18 grudnia  – do opery we Wrocławiu na  spektakl baletowy „Dziadek do orzechów”. 
 Zgłoszenia przyjmowane są w biurze OUTW; liczba miejsc ograniczona.

4. Włączyliśmy się do akcji pomocy osobom potrzebującym, szczególnie bezdomnym, organizowanej przez Stowarzyszenie „Ostrów – Lubimy Pomagać’,  w ramach której będziemy wykonywać czapki, rękawiczki, szaliki  z otrzymanej od Stowarzyszenia włóczki. Akcja trwa od 11.10.2021 r. do 10.11.2021 r. Prosimy  Seniorów chętnych do dziergania o zgłaszanie się w biurze OUTW.

5. Otrzymaliśmy zaproszenie na spotkanie autorskie z ostrowianką Anną Musiałowicz,  połączone z promocją jej książki „Kuklany las”. Spotkanie odbędzie się w środę, 27 października 2021 r. o godz.17.00 w Mediatece  przy ul. Kolejowej. Zachęcamy zainteresowanych Słuchaczy do wzięcia w nim udziału.

5. Informuję, że kończymy rekrutację na zajęcia w poszczególnych sekcjach i kołach zainteresowań. W związku z tym, niezdecydowanych Słuchaczy prosimy o podjęcie ostatecznych decyzji o przynależności, gdyż  sekcje niezbyt liczne będą rozwiązane.

Ostrów Wielkopolski, 16.10.2021 r.                                 

 Za Zarząd
Aleksandra Biegańska