Przejdź do treści

Komunikaty

  1. Informuję, że dla członków OUTW organizowany jest wyjazd do Poznania na targi Viva Seniorzy, który odbędzie się 1 października 2022 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Targi Viva Seniorzy to największe w Polsce targi produktów i usług dla seniorów. Głównym punktem w  w/w dniu będzie spektakl kabaretowy „Spotkanie kolesiów” w wykonaniu Zenona Laskowika z Zespołem Towarzyszącym. Zgłoszenia można dokonać w biurze OUTW do 22 września br. Koszt 60,00 (bilet wstępu, przejazd autokarem, ubezpieczenie). Wyjazd planowany jest z placu przy E,Leclerc o godz. 9.00, powrót około godz. 19.00.
  2. W dniu 20 września 2022 r. o godz. 17.30 w Forum Synagoga odbędzie się wieczór wspomnień z tajnego nauczania z okresu okupacji, w czasie którego wystąpi pani Łucja Dankiewicz. Wstęp bezpłatny. Zachęcam do udziału w spotkaniu.
  3. W dniu 22 października 2022 r. o godz. 19.00 w Ostrowskim Centrum Kultury odbędzie się koncert Felicjana Andrzejczaka „Jolka, Jolka pamiętasz? To już 40 lat”. OUTW otrzymał propozycję zakupu biletów z 50 % rabatem. Zainteresowane osoby mogą zgłosić się w biurze OUTW.

Prezes OUTW
Aleksandra Biegańska