Przejdź do treści

Nasze plany na marzec 2020 r.

6.03 (piątek) – zespoły Tańczące seniorki i Teatrzyk piosenki sympatycznej uczestniczą gościnnie z okazji Dnia Kobiet w Nowych Skalmierzycach w koncercie dla emerytów i rencistów.

10.03 (wtorek) – o godz.16.00 w auli SAN przy ul. Wrocławskiej 93a rozpocznie siękolejny wykład audytoryjny, który poprowadzi inż. arch. kraj. Michał Dominiczak nt. sztuki ogrodowej, organizowania przestrzeni ogrodowej i stosowania nowinek technologicznych w ogrodnictwie.

10.03 (wtorek) – Komisja Rewizyjna przeprowadzi kontrolę działalności finansowej OUTW za rok budżetowy 2019.

12.03 ( czwartek) – o godz. 14.00 w siedzibie OUTW rozpocznie się posiedzenie Zarządu i Komisji Rewizyjnej.

17.03 (wtorek) – o godz.16.00 w sali n klubu-sztuka i edukacja rozpocznie się, w ramach działalności Klubu  Podróżnika  wykład Pawła T. Dolaty nt. „Bocian biały w Polsce i powiecie ostrowskim” oraz transmisja ”Blisko bocianów z Przygodzic”.

17.03 (wtorek) – zespół Tańczące seniorki i chór Ostrowianki biorą udział w spotkaniu artystycznym „Pora Seniora” w Ostrzeszowie.

20.03 (piątek) – w ramach działalności klubu Podróżnika odbędzie się wycieczka do Poznania. W programie: muzeum Brama Poznania, Poznańskie Muzeum Pyry oraz Mural na Śródce. Wyjazd o godz. 7.15 z placu spod E.Leclerca w Ostrowie Wielkopolskim.

24.03 (wtorek) – o godz.16.00 rozpocznie się w Muzeum Miasta Ostrowa Wielkopolskiego kolejne spotkanie członków koła humanistycznego.

28.03 (sobota) – udział zgłoszonych słuchaczy w wycieczce do Gliwic na rewię na lodzie (szczegóły dotyczące wyjazdu będą podane w terminie późniejszym).

Uwaga! Spotkania integracyjne związane z Dniem Kobiet organizujemy w poszczególnych grupach i sekcjach.


Ostrów Wielkopolski, 27 lutego 2020 r.
Prezes Zarządu OUTW
Józef Kozan