Przedświąteczne spotkanie grup kształtowania sylwetki

Tradycją są przedświąteczne spotkania różnych sekcji naszego Uniwersytetu, w trakcie których składamy sobie życzenia, podsumowujemy osiągnięcia i snujemy marzenia o wycieczkach, koncertach, imprezach integracyjnych i wyjazdach wakacyjnych.

18 grudnia br. w SAN w Ostrowie Wielkopolskim swoje spotkanie miały grupy kształtowania sylwetki. Wspaniałe, radosne spotkanie przekształciło się w obfitą biesiadę z pysznymi postnymi potrawami, przygotowanymi przez uczestniczki sekcji. Czegóż tam nie było!? Śledziki pod różnymi postaciami, sałatki, pasty, makiełki, pasztety i klopsiki warzywne, placki i pierniki…

Przy łamaniu się chlebem upieczonym przez nasze koleżanki, było wiele serdeczności, życzliwości i radości.

W duchu bożonarodzeniowego czasu zorganizowana była „paczka świąteczna” dla rodziny z Białorusi. Hojność Darczyńców – naszych koleżanek przerosła oczekiwania organizatora akcji, którym jest Szkołę Podstawową nr 13 w Ostrowie Wielkopolskim.

Był to również wieczór refleksji nad umykającym czasem i moment na poezję kol. Bożeny Nowackiej, której żartobliwy wiersz o potrawach wigilijnych przytaczam.

Organizator spotkania – Maria Wojtaszek
Zdjęcia – Adam Ulichnowski