Spotkania OUTW z Koreą Południową

Sięgając myślami w przeszłość liczna grupa słuchaczy – członków Klubu Podróżnika funkcjonującego w ramach Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Ostrowie Wielkopolskim z sentymentem wspomina spotkania z podróżnikami oraz atrakcyjne wycieczki krajowe i zagraniczne. To była dla wszystkich ciekawa forma spędzania czasu z dala od zgiełku dnia codziennego. Wierzę więc, że z przyjemnością i satysfakcją nasze seniorki i seniorzy powrócą do takich chwil czytając artykuł o spotkaniach Ostrowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku z Koreą Południową. Przy okazji złożą gratulacje zespołowi „OUTW Miso Band” pod kierownictwem Agnieszki Biegańskiej, który uczestnicząc w południowokoreańskim, międzynarodowym konkursie online „K-Community Challenge”, znalazł się w gronie najlepszych i zajął trzecie miejsce w kategorii koreańskie pieśni ludowe.

Artykuł na ten temat znajdziesz tutaj>>

Kazimierz Nawrocki
Rzecznik OUTW