Przejdź do treści

WALENTYNKI – ostrowscy seniorzy w klubie YOYO

Seniorzy skupieni w Ostrowskim Uniwersytecie Trzeciego Wieku udowadniają nie pierwszy raz, że współczesny emeryt to osoba aktywna, pozytywnie nastawiona do życia i ludzi, potrafiący zadbać o nowe, radosne wrażenia. Wiedzą doskonale, że taka postawa to gwarancja zdrowia i lepszego samopoczucia. Dlatego imprezy organizowane przez samorząd OUTW gromadzą liczne grono uczestników. Tak było też w dniu 12 lutego 2020 roku podczas zorganizowanej w klubie YOYO dyskoteki walentynkowej.

To była okazja do wspólnej zabawy, miłego spędzania czasu i prowadzenia rozmów na tematy z życia wzięte. Wszystkim towarzyszył wspaniały humor. Na parkiecie dominował ruch, rytm i śpiew. Jak przednia to była zabawa można zobaczyć na zdjęciach.

Od Gabrieli Mielczarek, przewodniczącej samorządu, inicjatorki wielu tego typu imprez można było usłyszeć, że zabawa taneczna to najlepsza gimnastyka, to dobry i ciekawy sposób na życie dla seniorów. Duża porcja ruchu daje pozytywną energię. Dlatego – dodała – ważne są takie imprezy, podczas których możemy się spotkać, wspólnie bawić i integrować, spoglądać z optymizmem w przyszłość.

Ciekawe zdjęcia z tej imprezy wykonane przez Barbarę Peukert znajdziesz tutaj>>

Kazimierz Nawrocki